(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-01 12:29

2 palety materiałów budowlanych

(Nr 2341592)
2 palety materiałów budowlanych

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1050.00

Ilość sztuk:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2415.00 km

Informacje dodatkowe:

2 palety materialów budowlanych będą załadowane wózkiem widłowym na Państwa samochód w Polsce i rozładowane ręcznie w Szkocji prze moich ludzi.

Oferty od Przewoźników (0)

1760 zł

ID firmy: 50512
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 12:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry, cena dla firmy z NIP EU, wystawiamy fakturę VAT NP 0%. Odbiór możliwy w każdy dzień roboczy, planowane doręczenie na 5 dni od daty załadunku. Cena dot dwóch euro palet, wysokich na 100 cm i do 1 t wagi łącznej. Dla dwóch palet euro do 2t stawka będzie wynosiła 3050 zł ( dla firmy z NIP EU). Przedpłata. Serdecznie pozdrawiam Michał.

Cena (zawiera VAT): 1760 zł

Wiadomości:

3300 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 13:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-03-01

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabriela K.

Cena (zawiera VAT): 3300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

W pierwszym etapie, jeśli transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę  na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Szymbark, 83-315, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aberdeen, Wielka Brytania

Termin elastyczny