(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-01 12:29

2 palety materiałów budowlanych

(Nr 2341592)
2 palety materiałów budowlanych

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1050.00

Ilość sztuk:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2415.00 km

Informacje dodatkowe:

2 palety materialów budowlanych będą załadowane wózkiem widłowym na Państwa samochód w Polsce i rozładowane ręcznie w Szkocji prze moich ludzi.

Oferty od Przewoźników (0)

1760 zł

ID firmy: 50512
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 12:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry, cena dla firmy z NIP EU, wystawiamy fakturę VAT NP 0%. Odbiór możliwy w każdy dzień roboczy, planowane doręczenie na 5 dni od daty załadunku. Cena dot dwóch euro palet, wysokich na 100 cm i do 1 t wagi łącznej. Dla dwóch palet euro do 2t stawka będzie wynosiła 3050 zł ( dla firmy z NIP EU). Przedpłata. Serdecznie pozdrawiam Michał.

Cena (zawiera VAT): 1760 zł

Wiadomości:

3300 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 13:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-03-01

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabriela K.

Cena (zawiera VAT): 3300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Następnie warto zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Szymbark, 83-315, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aberdeen, Wielka Brytania

Termin elastyczny