(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-28 11:28

2 palety na cypr

(Nr 1876757)
2 palety na cypr

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg:

160.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2754.00 km

Informacje dodatkowe:

Trasa Kraków – Dimitriou Vikella 16 Post Code: 2037 Strovolos Nicosia Cyprus Dla 2 palety 80x120x160cm, waga łączna 320kg, załadunek z rampy, zawartość zabawki

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego typustanowią bazę, na której nietrudno daje radę przetransportować nieduże opakowania i rzeczy. Przewóz paletowy to zwykle wybierana metoda transportu dużej ilości ładunków. Na paletach często przewozi się towary powyżej 70 kilogramów – bramki metalowe, skrzynki, towary budowlane, itp. Żeby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu towaru na paletach, warto skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu otrzymamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie paletowym. W szacowaniu kosztów przewozu podstawowe znaczenie miewa liczba palet, waga ładunku oraz typ transportowanych rzeczy. Przesyłki paletowe dźwiganedzięki wózkom widłowym.

Europalety i pozostałe rodzaje palet

    Przy przewozie na paletach jest na pierwszym miejscu europaleta, opisywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada wymiary 800x1200x150 mm oraz jest wykonana z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 mm. Palety dedykowane do przewozu w pojemnikach metalowych mają wymiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.

Koszt transportu palet w kraju
    Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 i to wychodzi 57 gr na kilometr.

Ceny przewozu palet w Europie

    Przewóz palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 złotych i to wynosi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nikozja, Dystrykt Nikozja, Cypr

Termin elastyczny