(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-28 11:28

2 palety na cypr

(Nr 1876757)
2 palety na cypr

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg (łączna):

160.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2754.00 km

Informacje dodatkowe:

Trasa Kraków – Dimitriou Vikella 16 Post Code: 2037 Strovolos Nicosia Cyprus Dla 2 palety 80x120x160cm, waga łączna 320kg, załadunek z rampy, zawartość zabawki

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typu – tworzą platformę, na której bezproblemowo można przewieźć małe pakunki i rzeczy. Przewóz na paletach to przeważnie wybierana metoda transportu dużej ilości ładunków. Za pomocą palet zazwyczaj przewozi się pakunki powyżej 70 kilogramów – bramki żeliwne, pudła, produkty budowlane, itp. Żeby jak najdokładniej wycenić transport towaru na paletach, dobrą praktyką jest skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu otrzymamy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie na paletach. W szacowaniu kosztów transportu podstawowe znaczenie ma liczba palet, waga ładunku oraz typ transportowanych rzeczy. Paczki znajdujące się na paletach podnoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz pozostałe rodzaje palet

    W przewozie na paletach przoduje europaleta, nazywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada format 800x1200x150 milimetrów oraz jest wykonana z drewna. W przewozie przemysłowym używa się także palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety skierowane do przewozu w pojemnikach metalowych mają format 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane w ostatnich latach zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Koszt transportu palet w kraju
    Średnia cena netto przewozu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 zł, a to wychodzi 57 gr za km.

Ceny transportu palet w Europie

    Przewóz palet w Europie to przeciętny koszt 581 zł i to wynosi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nikozja, 1037, Cypr

Termin elastyczny