(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 palety razem złaczone z 10 hamakami (Nr 4905970)

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

425.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

650

Dystans: 943.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kobyłka

16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Ahrensbök

Od 16 sie 2019 do 19 sie 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które najczęściej spotykamy w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się również przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki oraz niełatwo przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być dobrze spakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej będzie wykorzystać oryginalne torby. Gdy sprzęt może łatwo ulec uszkodzeniu, trzeba zastosować do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby części, trzeba go rozkręcić oraz zabezpieczyć wszystkie elementy osobno - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy wewnątrz opakowania – postarajmy się zatem o to, żeby puste obszary w skrzyni zapełnić gazetami lub folią bąbelkową. Sprzęt nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na koszt transportu sprzętu treningowego rzutuje trasa pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i gabaryty, jak również ilość sztuk koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 zł. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 złotych.