(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 palety z sekcjami trampoliny ziemnej (Nr 5419526)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

620

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 227.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kobyłka

12 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Szudziałowo

12 lis 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie znajdują się w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się również przykładowo: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki oraz z trudem można przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być należycie popakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne pudła. Jeśli sprzęt może łatwo ulegnąć awarii, bezpiecznie jest zastosować do osłony takie materiały jak: kartony, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozkręcić i zapakować wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku skrzyni – zadbajmy wobec tego o to, aby puste przestrzenie w paczce zapełnić gazetami czy też styropianem. Przedmioty nie mogą przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na cenę transportu sprzętu sportowego rzutuje trasa pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i gabaryty, jak również liczba elementów potrzebnych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 zł. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.