(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 16:50

2 paquetes (Nr 3001672)

2 paquetes

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1018.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lissone, 20851, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rubí, 08191, Hiszpania

Termin elastyczny