(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 paquetes a chile (Nr 5682223)

2 paquetes a chile

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1.0

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2037.00 km

Adres i termin nadania

Chile, Ii Región De Antofagasta, Calama

12 mar 2020

Adres i termin dostawy

Chile, Viii Región Del Biobío, Talcahuano

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).