(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-16 09:20

2 Parawany medyczne plus jeden karton

(Nr 2158977)
2 Parawany medyczne plus jeden karton

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 134.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwa parawany medyczne i jeden kosz. Towar nie opakowany, nie można zrealizować transportu za pomocą firmy kurierskiej.

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

ID firmy: 74745
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 10:10

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-17, 10:07

Opis oferty:

Witam załadunek dziś dostawa jutro nie kurier

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości: (3)

Jonasz P. (Zleceniodawca)
16-11-2017, 10:37
O której godzinie możliwy załadunek?
Jonasz P. (Zleceniodawca)
16-11-2017, 10:54
Proszę o informację o której godzinie możliwy jest odbiór? Rozumię, że w dniu dzisiejszym? Uda się do godziny 15?
tomaszewski h. (Przewoźnik)
16-11-2017, 14:47
Niestety bis bedzie w Opolu w nocy pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, jeśli przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Potem warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Opole, Polska

16 lis 2017

Adres i termin dostawy

Wodzisław Śląski, Polska

17 lis 2017