(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-23 13:27

2 pary drzwi (Nr 2408336)

2 pary drzwi

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 439.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, należy opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Chrudim, Czechy

26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Bochnia, 32-700, Polska

Od 27 lut 2018 do 28 lut 2018