(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2018-06-07 18:06

2 pary drzwi samochodowych

(Nr 2807812)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 234.00 km

Informacje dodatkowe:

Drzwi zabezpieczone tekturami,ale wymagana jest jednak ostrożność.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 59796
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2018, 18:25

Załadunek możliwy w terminach:

2018-06-08

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Przewóz części i gadżetów do wozów traktowany jest jako transport stwarzający pewne kłopoty i potrzebujący specjalnego zabezpieczenia. Oferty transportu części i gadżetów powinny być wykonywane przez wyspecjalizowanego przewoźnika, specjalizującego się w tej tematyce transportu oraz posiadającego należyte ubezpieczenie. Pośród ogłoszeń odnoszących się do transportu części i akcesoriów zwykle można natknąć się na: opony, skrzynie biegów, nadkola maski, drzwi samochodowe, jak także moduły potrzebujące zachowania z dużo większą bacznością – silniki czy poduszki powietrzne.

Cena przewozu części i gadżetów

    Cena transportu części i gadżetów samochodowych uzależniona jest od wymiarów: szerokości, długości i wysokości części i często od fragmentu trasy, na jakim ma być wykonana paczka. Jeśli części i akcesoria potrzebują profesjonalnych, uzupełniających zabezpieczeń ze strony przewoźnika, będzie miało wpływ to także na końcowy koszt przewozu. Na przykład, transport czterech felg z Wickford (UK) do Środy Śląskiej (Polska) to cena zaledwie 220 złotych. Transport koła rolniczego z Torunia do Widuchowa będzie wiązał się z kosztem ok. 90 PLN. Za transport skrzyni biegów z Kalisza do Katowic zapłacimy około 100 PLN. Zlecenie transportu zderzaka i płyty silnika na drodze z Poznania do Warszawy będzie wiązać się z ceną 190 zł. Przewóz przedniej maski do Skody z Gorzowa Wielkopolskiego do Chatham w Wielkiej Brytanii to koszt średnio 300 złotych.

Adres i termin nadania

Żerdź, 26-650, Polska

7 cze 2018

Adres i termin dostawy

aleja Jana Pawła II 87, Włocławek, 87-809, Polska

9 cze 2018