(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pequeñas librerias, una mesita, una mesa de trabajo, silla director, enseres, ropa, libros, CD (Nr 4606141)

2 pequeñas librerias, una mesita, una mesa de trabajo, silla director, enseres, ropa, libros, CD

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

8

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 1272.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Bielawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.