(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pok mieszkanie (Nr 6350586)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1072.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pudeł, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.