(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokijowe (Nr 5963381)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 2242.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Radcliffe

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka kartonów, aby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.