(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-27 14:13

2 pokoje

(Nr 2325920)
2 pokoje

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2334.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Grudziądz, 86-302, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Blairgowrie, PH10 6ET, Wielka Brytania

Termin elastyczny