(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokoje (Nr 4702084)

2 pokoje

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1746.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Southampton

Od 9 sie 2019 do 12 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 15 sie 2019 do 17 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.