2 pokoje (Nr 6240221)

2 pokoje

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1204.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Wormacja

Od 20 sie 2020 do 21 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Przasnysz

Od 22 sie 2020 do 23 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego majątku.