(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-25 10:22

2 pokoje mieszkanie

(Nr 3010028)
2 pokoje mieszkanie

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

8

Dystans: 1388.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dupnica, Bułgaria

Termin elastyczny