(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-28 20:11

2-pokojowe

(Nr 2120832)
2-pokojowe

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 1004.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Bickenbach, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zabierzów, 32-080, Polska

Termin elastyczny