(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe (Nr 4955366)

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 419.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 29 sie 2019 do 30 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 sie 2019 do 31 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.