(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe (Nr 4961242)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

5

Budżet zlecenia [zł]:

1350

Dystans: 384.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek

27 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

27 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego majątku.