(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pokojowe (Nr 5687322)

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 190.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 13 sty 2020 do 26 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Otrębusy

Od 13 sty 2020 do 26 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.