2 pokojowe (Nr 6017726)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1675.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Northampton

1 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Koluszki

30 maj 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.