2 pokojowe (Nr 6070695)

Waga w kg (łączna):

999

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1849.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, East Hampshire

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Ożarów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego majątku.