(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe, (Nr 6118984)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 436.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 28 maj 2020 do 29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 29 maj 2020 do 30 maj 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.