2 pokojowe (Nr 6401444)

2 pokojowe

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 2054.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Falkirk, Bo'ness

13 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Leszno

16 lis 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.