(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-22 12:05

2 pokojowe mieszkania

(Nr 2996796)
2 pokojowe mieszkania

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 2004.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 26 wrz 2018 do 29 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Od 1 paź 2018 do 4 paź 2018