2 pokojowe mieszkanie, Warszawa > Berlin (Nr 6718681)

2 pokojowe mieszkanie, Warszawa > Berlin

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 560.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 27 lis 2020 do 28 lis 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 29 lis 2020 do 30 lis 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.