(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-05-31 17:17

2 pokojowe mieszkanie

(Nr 1821536)
2 pokojowe mieszkanie

Dystans: 2608.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6000 zł

ID firmy: 10913
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-06-2017, 09:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-03

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam mogę podstawić busa plandekę 485/220/245 ładowność 1,1t lub 2-3 busy wedle potrzeb kierowcy ładują i rozładowują samochody posiadają koce, kartont itp...

Cena (zawiera VAT): 6000 zł

Wiadomości:

6000 zł

ID firmy: 10913
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-06-2017, 00:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 6000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Weston-super-Mare, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

La Línea de la Concepción, Kadyks, Hiszpania

Termin elastyczny