(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-08-29 18:24

2 pokojowe mieszkanie

(Nr 1995200)
2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg:

50.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1044.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

1700 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 09:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-14 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednioobmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.


Adres i termin nadania

Stellendam, Netherlands

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

6 wrz 2017