(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-08-29 18:24

2 pokojowe mieszkanie

(Nr 1995200)
2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1044.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 31879
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

1700 zł

ID firmy: 82086
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 09:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-14 do 2017-09-15

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Goeree-Overflakkee, Holandia

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

6 wrz 2017