(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-25 21:12

2 pokojowe mieszkanie

(Nr 2321684)
2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1304.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jelenia Góra, Polska

Termin elastyczny