(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-30 17:33

2-pokojowe mieszkanie

(Nr 2336096)
2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 825.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 13:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Dusseldorf, Niemcy

Od 17 wrz 2018 do 18 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Świdnica Polska, 55-311, Polska

Termin elastyczny