(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-09 13:10

2 pokojowe mieszkanie

(Nr 2367340)

Waga w kg (łączna):

450.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 364.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Demlin, 83-209, Polska

10 mar 2018

Adres i termin dostawy

Zduńska Wola, 98-220, Polska

14 mar 2018