(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-23 18:28

2 pokojowe mieszkanie (Nr 2409276)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 409.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Od 25 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny