(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 23:37

2 pokojowe mieszkanie

(Nr 2415176)
2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Dystans: 181.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę kartonów, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Kutno, 99-300, Polska

Od 24 mar 2018 do 25 mar 2018

Adres i termin dostawy

Swarzędz, Polska

Termin elastyczny