(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-26 13:54

2-pokojowe mieszkanie (Nr 2752964)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1254.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Modliborzyce k Krasnika Lubelskiego, 23-310, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wiesbaden, Niemcy

Termin elastyczny