(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-27 16:11

2 pokojowe mieszkanie (Nr 2755716)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1109.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Rhenen, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żory, Polska

Termin elastyczny