(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 2894548)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1565.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bristol, Bristol

2 paź 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Świdnica Polska

Termin elastyczny


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego majątku.