(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-24 08:44

2 pokojowe mieszkanie (Nr 3004244)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 501.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Słubice, 69-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny