(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 3172810)

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 326.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Pruszcz Gdański

Termin elastyczny


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.