(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-04 11:10

2 pokojowe mieszkanie (Nr 3596629)

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 435.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pakunków, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 17 gru 2018 do 20 gru 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sopot

Od 17 gru 2018 do 20 gru 2018