(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4375073)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Dystans: 1997.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, York

21 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Dobre Miasto

25 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.