(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 - pokojowe mieszkanie (Nr 4375641)

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 790.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Wormacja

Od 4 cze 2019 do 7 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Radwanice

Od 5 cze 2019 do 8 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.