(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4473685)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

800.00

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1756.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Launceston

4 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie

6 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.