(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 4541165)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

370.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 2867.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 21 cze 2019 do 22 cze 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Od 27 cze 2019 do 28 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego mienia.