(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4556917)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1457.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Hordaland, Hop

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Debrzno

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.