(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 4571165)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 2704.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 29 lip 2019 do 5 sie 2019

Adres i termin dostawy

Gruzja, Tbilisi, Tbilisi

Od 6 sie 2019 do 8 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.