(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4749464)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 83.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Bakałarzewo

22 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Biała Piska

22 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pudeł, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.