2 pokojowe mieszkanie (Nr 4897566)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 1556.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bognor Regis

15 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.