(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4901798)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1834.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Slough

28 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jedlicze

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego majątku.