(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4920282)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1245.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

11 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

20 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.