(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4935606)

Waga w kg (łączna):

350

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Dystans: 2211.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Newton Aycliffe

Od 23 sie 2019 do 26 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 30 sie 2019 do 31 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.